Cassia 200g - bezbarvá kúra na vlasy

804

Nový produkt

Bezbarvý vlasový zábal známý i jako bezbarvá henna, který dodává vlasům objem a navrací jim jejich ztracený zdravý vzhled.

Více informací

229 Kč s DPH

Více informací

Je také často nazývána "bezbarvá henna" nakolik přináší vlasům a vlasové pokožce blahodárné účinky podobně jako pravá henna. Na rozdíl od ní však Cassia vlasy neobarví a můžete ji tedy aplikovat na tmavé, světlé vlasy, dokonce i na chemicky probarvené vlasy.

Při světlých a chemicky barvených vlasech můžete zalévat prášek výluhem z heřmánku, který má přirozeně zesvětlující účinky.


1. Dodává vlasům přirozený lesk a navrací jim ztracený zdravý vzhled!
2. Vlasy získají opět pružnost a pevnost. Posiluje jemné, řídké a oslabené vlasy!
3. Ozdravuje pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů, také pomáhá předcházet zánětům vlasové pokožky!

Návod na aplikaci

Do misky si připravíme od 50g cassie při krátkých po 100g při dlouhých vlasech. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 60 ° C. Masu řádně promícháme.   Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které pak přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita blahodárných účinků cassie. Vezměte si zatím svou oblíbenou knížku :)Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.

Složení

 slozeni.png  

Pro Vaši snadnější orientaci uvádíme za složením v latinském jazyce i český ekvivalent.

Složení: Cassia obovata (jemně mleté lístky cassie)

Upozornení 

Velmi světlé a šedivé vlasy může barvit do žluto-blond odstínů.

Recenze

Známka 
2021-09-09

naprostá spokojenost

Cassii na vlasy jsem zkoušela poprvé v životě, tak jsem se trochu bála, že to bude jako na videích na youTube, kde pak dotyčné mají zadělanou celou koupelnu a vymývají to z vlasů dlouhé desítky minut. Nic z toho nenastalo. Naopak, prášek je krásně jemný, jde dobře rozmíchat a dobře se nanáší a nestéká (rozmíchala jsem do konzistence řídkého jogurtu- cca 100 ml vody na 50 g prášku). A co mě hodně potěšilo, že jde lehce vymýt a ve vlasech mi nezůstaly žádné "drobky". Po cca 1,5 hodinovém zábalu jsou vlasy krásně hebké, lesklé a jdou mnohem lépe rozčesat než předtím (mám vlnité vlasy se sklonem se zacuchávat). Ani odér není nijak nepřijemný, je lehce cítit jakoby po seně nebo susěných bylinkách. Určitě budu používat dál.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2020-08-26

Spokojenost

Nechala jsem působit přes noc a jsem víc než spokojená. Vlasy mám hodně tmavé, takže je nechci barvit hennou, a tak jsem se rozhodla pro cassii. Kašička jde krásně nanést a ještě líp smýt. Vlasy mám jemné a lesklé :).

  • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.

Napište recenzi

Napsat recenzi

Cassia 200g - bezbarvá kúra na vlasy

Cassia 200g - bezbarvá kúra na vlasy

Bezbarvý vlasový zábal známý i jako bezbarvá henna, který dodává vlasům objem a navrací jim jejich ztracený zdravý vzhled.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: