Henna 1kg - měděná barva a kúra na vlasy

B01

Nový produkt

Balení:

Ekonomické: 1kg (10x 100g sáček)

Kilová henna bude přinášet Vašim vlasům blahodárné účinky po celý rok!

Více informací

749 Kč s DPH

Více informací

Indická přírodní henna je prášek získaný z vysušených a rozdrcených lístků tradiční indické rostliny Lawsonia inermis, která obsahuje čistě přírodní látku lawson, která se váže na vlasové proteiny a vytváří měděný odstín.

Kromě toho lístky a semínka této rostlinu mají ozdravné účinky. Zanechávají vlasy lesklé, hebké a chrání pokožku hlavy před lupy či jinými kožními chorobami. Henna tak dodává vlasům přirozený lesk a charakteristický červeno hnědý odstín. Má trvalé barvicí účinek, aniž by obsahovala amoniak, peroxid, parabeny, těžké kovy či jiné chemické přísady.

Upozornění! Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony a kondicionéry se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu. Vlasy by měly být čisté a bez zbytků fixačních tužidel a sprejů.
Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

Na jakou barvu Vám henna chytí?

Je třeba si uvědomit, že přírodní barvy nemají schopnost barva zesvětlovat vlasy, proto tyto barví v závislosti na pigmentace Vašich vlasů.
Čímž jsou původní vlasy tmavší tím menší bude barevný efekt.

Přírodní barvy také mají tu vlastnost, že nechytá u každého stejně, pro orientaci Vám ale může posloužit legenda níže:

ukazkafarby henna.png

Mýty o Henne

Henna mi chytí do zelena ...
Pravá 100% čistá henna barví jen a jen do měděných odstínů v závislosti na aktuální pigmentace vlasů.
Do zelena však henna může zreagovat v případě, že nepoužijete čistou hennu, ale hennu s metalickými aditivy. Někdy se do méně kvalitní henny přimíchávají chemické přísady na podpoření červených pigmentů.

Na chemicky barvené vlasy, hennu už používat nemůžu ...
Po barvení chemickými barvami doporučujeme dodržet minimální dobu 4 týdnů před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala proniknout do struktury vlasu a předat mu barevný pigment a blahodárné účinky.

S hennou se dají vlasy přebarvit na jakoukoliv barvu ...
Přírodně henna barví vlas vždy jen do měděných odstínů v závislosti na jeho pigmentace. Naopak henny, které barví jinak než do měděna, jsou henny s přídavkem barviva. Pokud Vám měděný odlesk vyhovuje, vždy je lepší použít právě čistou hennu, jelikož při ní si můžete být jistá maximálními významnými preventivními a vyživovací Účinky pro vlasy. Pro naše zákaznice, kterým měděná barva nevyhovuje jsme připravili, několik alternativ, ako cassia, indigo, henna&indigo.

Návod na aplikaci

Do misky si připravíme od 50g henny při krátkých po 100g při dlouhých vlasech. Prášek zalijeme vodou nebo jinou zálivkou při teplotě cca 60 ° C. Masu řádně promícháme.

Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které pak přikryjeme igelitovou čepicí a ručníkem.Přípravek necháme působit minimálně jednu až po dobu několika hodin. S délkou působení roste intenzita barvících a blahodárných účinků henny. Vezměte si zatím svou oblíbenou knížku :)Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.

Složení

 slozeni.png  

Pro Vaši snadnější orientaci uvádíme za složením v latinském jazyce i český ekvivalent.

SloženíLawsonia inermis (jemně mleté lístky henny)

Recenze

Známka 
2022-07-15

Henna

Po prvé jsem vyzkoušela a stačí klidně víc jak polovina balíčku. Celý balíček je moc. A výsledek peckovní. Krásná barva, lepší jak po chemické. Jsem spokojená.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2022-05-13

Henna 1kg měděná barva na vlasy

Kupuji si už 3.baleni což svědčí o tom že jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem neměla tak krásné vlasy. Mám hodně šedivé vlasy a tato henna je obarví už při první aplikaci! Pravidelně si obarvuji i malé odrosty,barvu aplikuji pouze k hlavě a to podle potřeby, můžete ji dát na vlasy jak často si přejete, ale pozor,čím vice vrstev,tím tmavší bude,proto neni třeba pokaždé barvit do celé délky. Z mých původních cca 15cm mám teď vlasy dlouhé půl metru a nemám důvod je stříhat, protože konečky jsou stále v pořádku. Doporučuji všem co chtějí krásné zdravé vlasy a jsou si jisté,že u měděnky zůstanou. Barva je prakticky trvalá a zbavíte se jí jen těžko a za cenu poškození vlasů.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2022-04-24

Výborná

Jsem blond a barva po měděné henně je luxusní. Krásně chytá do oranžova, září a leskne se na 100honů

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2022-03-23

Henna měděná - se vší láskou doporučuji!!!

…Teď už ji používám rok a barva je trochu tmavší, ale pořád zářivá a nádherně leskle měděná! Taky je samozřejmě tmavší, tím jak mi vlasy odrůstají a aplikuji ji na svoje přirozený vlasy. Ty odbarvovaný konce zůstávají pořád světlejší. Ale všechny odstíny co tahle Henna háže jsou překrásný a nevymývá se tolik jako chemická barva! A ty vlasy jak se s každým dalším obarvením zlepšují! Za ten rok co ji používám jsou moje vlasy v takové kvalitě jako nebyly nikdy! I okolí si všimlo a ptalo se mě, co dělám, že mám tak hezký vlasy. Tak všude kudy chodím rozhlašuji, že to tahle indická Henna dělá zázraky s vlasy! Doporučila jsem ji i kamarádce a sestřenici, které už ji taky používají a zamilovali si ji stejně jako já!
Všem ji vřele doporučuji, nebojte se, jak jsem se bála já, je to zbytečný! Čím dřív ji začnete používat, tím líp! A věřte, že opravdu nebudete litovat!
Škoda, že sem nejdou nahrát fotky…

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2022-03-23

Henna měděná - se vší láskou doporučuji!!!

…pokračování… Je to úžasná výživa pro vlasy, kdo se bojí jít hned do barevné Henny, tak doporučuji vyzkoušet Cassii!!!
Po té už jsem věděla, že chci jít stoprocentně do Henny a koupila si tuhle měděnou. Při aplikaci na blond vlasy, které jsem měla byl měděný odstín trošku světlejší, ale úžasný!

  Známka 
  2022-03-23

  Henna měděná - se vší láskou doporučuji!!!

  Chci se s vámi podělit o svůj příběh a cestě k Henně. Dlouhé roky jsem používala chemické barvy z drogerie, párkrát za život jsem se nechala obarvit u kadeřnice. Po žádné barvě jsem, ale něměla nikdy moc zdravé vlasy, spíš vysušené. Barvit jsem se, ale chtěla, protože moje přírodní myší blond se mi nelíbila. Teď už přibylo i pár šedin, takže se hodlám barvit pořád. Vždycky jsem se Henny bála, že když ji zkusím a nebude se mi líbit, tak už ji z vlasů nedostanu. A navíc se nedoporučovala na odbarvované vlasy - peroxidové blond. Které jsem poslední dobou měla. Nakonec jsem se rozhodla, že už opravdu nechci svoje vlasy dál ničit a že Hennu zkusím. Nejdříve jsem koukala po blond odstínech, ale ty jsou buď žluté což se mi nelíbí nebo jsou stejně s příměsí chemických složek, aby vlas odbarvili. Hledala jsem dál, abych našla opravdu kvalitní a 100% přírodní Hennu. Díky spoustě recenzím na internetu jsem prozkoumala několik značek Henny a podle zkušeností uživatelek, jsem jsi vybrala jako vítěznou tuhle indickou značku. A jsem moooc ráda, že mě moje pátrání navedlo na správnou cestu! Tato Henna je úžasná, perfektně se s ní pracuje, dobře se nanáší i smívá. Vlasy jsou nádherně vyživené, už po prvním použití pevnější, lesklejší, uhlazenější a hlavně zdravější!!! ❤️
  Můj postup z peroxidové blond: Dala jsem na světlou do bíla blond přírodnější světlou blond chemickou barvu, aby Henna nešla přímo na tu nejsvětlejší blond. Po té jsem projistotu a pro zjištění, jak se vůbec s Hennou pracuje zkusila nejdříve Cassiu - bezbarvou hennu. Vlasy získaly malinko nažloutlý odstín, ale ne nijak nesnesitelný. Vypadalo to hezky. Ale hlavně, vlasy byly okamžitě v úplně jiné kvalitě!

   Známka 
   2022-01-17

   První aplikace

   Barva je krasna,výrazná a lesklá. Jen konce jsou docela dost vysušené. Příště zkusím jinou značku

    Známka 
    2021-09-08

    Henna 1kg

    Jsem velmi spokojená s tímto ekonomickým balením. A účinky této henny jsou naprosto báječné. Už jsem vyzkoušela asi tři druhy a pouze tato mi vyhovuje ze vsech nejvice. Ať už jde o aplikaci či smyvani, tak krásný tón barvy a výživeni vlasů. Mohu jen vřele doporučit. Zároveň mam par stříbrných vlasů a krásně se prebarvily.

     Známka 
     2021-06-03

     Henna 1kg měděná

     Je naprosto úžasná. Doporučuji.

      Známka 
      2021-04-30

      Perfektní

      Především bych chtěla pochválit obchod za rychlé vyřízení objednávky.
      Moje první zkušenost s hennu (měděnou) byla zhruba v patnácti letech. Kamarádka mě tenkrát barvila drogérkovou hennou, která byla hrubší, byly v ní kousky, nešla pořádně rozmíchat. Asi jsme jí víc naředily, protože z pod ručníku vytékala, bylo to nepříjemné, vydrzela jsem to sotva 1,5 hodiny a vymývání z vlasů téměř po pas také moc nešlo. Ty kousky prostě nešly vymýt, vybrat, vyčesat. Výsledný odstín na středně hnědých vlasech taky nebyl to, co jsem si představovala. Dnes by se mi líbil, tenkrát to ale bylo málo. To mě od henny na dlouho odradilo.
      Teď mám jiné priority, tak jsem se po 18-ti letech barvení chemií rozhodla zkusit hennu znovu. Stejně si trvale barvím měděný odstín, tak proč ne.
      Tahle henna se barví opravdu příjemně, je jemně mletá, nikde neteče, a s kulichem na hlavě jsem vydržela 4,5 hodiny.
      Jen jsem jí asi z obavy, aby netekla, udělala dost hustou a hůř se mi roztahovala po vlasech, příště zkusím řidší.
      Výsledný efekt mě překvapil. Je pravda, že jsem barvila na chemickou intenzivní měděnou, ale počítala jsem, že henna vlasy trochu ztmaví. Nestalo se. Barva je nádherně světlá, lesklá, dokonce i na hnědých odrostech. Na pohled jsou vlasy lesklejší, na dotek trošku sušší, ale to napraví olejíček. Uvidíme, jak budou vlasy vypadat po více barveních.
      Přidala bych foto, nevim ale jak... Škoda

       Známka 
       2021-02-20

       Henna měděná

       Mám přes 10 let zkušeností s barvením měděnou Hennou. Nekupovala jsem žádné z drogerie, jen ze speciálních obchodů. Tahle je ale naprosto jiná!
       - při míchání vznikne pudingová konzistence, která se nanáší velmi komfortně (narozdíl od některých, které hrudkovatěly)
       - nevytéká z pod zábalu, ani když se zahřeje
       - smývání mi nezašpiní celou vanu (je tak najemno mletá, že všechna odteče)
       - kudrnaté vlasy se krásně rozčesávají, nekrepatí, jsou poddajné
       - po usušení nechá vlasům přirozené kontury (dřív jsem musela 2-3x smýt a naolejovat, abych neměla "dráty")
       - na sytost a lesk barvy se nebudete moci vynadívat!
       - jako jediná, OPRAVDU KRYJE ŠEDINY.
       - kilové balení obsahuje 100g pytlíčky
       - už nechci jinou!

       • Pro 4 z 4 je toto hodnocení užitečné.
       Známka 
       2021-02-07

       Henna 1kg - měděná barva a kúra na vlasy

       Barva je nádherná, výrazná, vlasy se krásně lesknou. žádná jiná Henna mi nikdy tak dobře vlasy neobarvila.

        Známka 
        2020-10-28

        Nejlepsi henna!

        Vyzkousela jsem snad vsechny henny na trhu a tato jako jedina mi na moje jemne vlasy chytla! Dekuji

        • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
        Známka 
        2020-08-31

        Henna

        Je úžasná

         Známka 
         2020-03-22

         Henna měděná

         skvělá,vlasy jsou krásně lesklé a barva nádherná,velká spokojenost

          Známka 
          2020-02-01

          Perfektní

          Mohu jedině doporučit jsem maximálně spokojena . Toto byla moje první zkušenost s henou a už nechci jinou :-) na mě hnědé extra jemné vlasy chytla dokonale krásné měděně . Měla jsem strach ale úplně zbytečný takže za mě top produkt ( jediné co jsem přidala do směsi byla lžíce kokosoveho oleje a stavu z jednoho citronu )

          • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
          Známka 
          2019-12-25

          úžasné!

          Vždy jsem byla skeptická k henám od toho co jsem slyšela od mamky a ostatních typu: zezelenají ti vlasy, když se budeš chtít obarvit jinou barvou tak se ti spálí apod... ale co jsem našla indian natural, tak jsem si řekla, že zkusím tuto rezavou, jelikož po chemické jsem po chvíli byla blond místo zrzky. Krásně to drží a vlasy se mi mastí o hodně méně. Teď budu kupovat kilovku a jsem zvědavá, co budu mít s vlasy po roce a ne jen dvouch užívání. Moc se těším na zdravé a dlouhé vlasy! :)

          • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
          Známka 
          2019-12-14

          Henna

          Absolutní spokojenost, používám dlouhodobě v kombinaci s indigem. Vlasy mají až neobvyklý lesk a jsou stále zdravější :D.

          • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
          Známka 
          2019-09-18

          Pochvala!

          Také bych chtěla pochválit tuto stránku. Vyřízení bylo rychlé, henna mi přišla do tří dnů, byla skvěle zabalená, všechno bylo v bezpečí. Kvalita henny je taky skvělá, nádherně chytne na vlasy, vyživí je a pak vypadají leskle a zdravě!

          • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
          Známka 
          2019-02-07

          Recenze e-shopu a výrobku

          Chtěla bych touto cestou pochválit e-shop za velice rychlé vyřízení, balík dorazil v pořádku a balení henny a senny bylo krásně zabalené. Oba produkty jsou jemně namleté, manipulace s nimi je velice příjemná a já doufám, že tento e-shop bude i nadále poskytovat produkty na takovéto úrovni - nenakupuji zde naposledy!

          • Pro 7 z 7 je toto hodnocení užitečné.

          Napište recenzi

          Napsat recenzi

          Henna 1kg - měděná barva a kúra na vlasy

          Henna 1kg - měděná barva a kúra na vlasy

          Balení:

          Ekonomické: 1kg (10x 100g sáček)

          Kilová henna bude přinášet Vašim vlasům blahodárné účinky po celý rok!

          Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: