ohenne.jpg

Složení a účinky

 

hibiscus.png

Indická přírodní henna je prášek získaný z vysušených a rozdrcených lístků tradiční indické rostliny Lawsonia inermis, která obsahuje čistě přírodní látku lawson, která se váže na vlasové proteiny a vytváří měděný odstín.

Kromě toho lístky a semínka této rostlinu mají ozdravné účinky. Zanechávají vlasy lesklé, hebké a chrání pokožku hlavy před lupy či jinými kožními chorobami.

Henna tak dodává vlasům přirozený lesk a charakteristický červeno hnědý odstín. Má trvalé barvicí účinek, aniž by obsahovala amoniak, peroxid, parabeny, těžké kovy či jiné chemické přísady.

Mýty o Henne

 

Henna mi chytí do zelena ...
Pravá 100% čistá henna barví jen a jen do měděných odstínů v závislosti na aktuální pigmentace vlasů.
Do zelena však henna může zreagovat v případě, že nepoužijete čistou hennu, ale hennu s metalickými aditivy. Někdy se do méně kvalitní henny přimíchávají chemické přísady na podpoření červených pigmentů.

Na chemicky barvené vlasy, hennu už používat nemůžu ...
Po barvení chemickými barvami doporučujeme dodržet minimální dobu 4 týdnů před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala proniknout do struktury vlasu a předat mu barevný pigment a blahodárné účinky.

S hennou se dají vlasy přebarvit na jakoukoliv barvu ...
Přírodně henna barví vlas vždy jen do měděných odstínů v závislosti na jeho pigmentace. Naopak henny, které barví jinak než do měděna, jsou henny s přídavkem barviva. Pokud Vám měděný odlesk vyhovuje, vždy je lepší použít právě čistou hennu, jelikož při ní si můžete být jistá maximálními významnými preventivními a vyživovací Účinky pro vlasy. Pro naše zákaznice, kterým MĚĎ.BARVA nevyhovuje jsme připravili, několik alternativ:

CASSIA - Více infoHENNA & INDIGO - Více info   INDIGO - Více info
Bezbarvý vlasový zábal
známý také jako
bezbarvá henna 
Teplá hnědá barva na vlasy Barva pro dosažení
hnědého či černého
odstínu ve spojení s hennou.
Henna není součástí balení.

Pozn .: Ukázky výsledné barvy jsou pouze orientační. Přírodní barvy barví u každého jedinečně. Doporučujeme proto vyzkoušet si barevný efekt na prameni vlasů před řádnou aplikací barvy.


Přátelská cena

 

Naši hennu prodáváme v baleních:

- 200g krabička à 199,- Kč
200g krabička Vám vydrží při dlouhých vlasech minimálně na dvě použití, při krátkých na čtyři!

KOUPIT TENTO PRODUKT!

- 2x 200g krabička à 358,- Kč (200g krabička vychází na 179,- )
Obdarujte sebe i Vaši kamarádku a přitom i ušetříte!

KOUPIT TENTO PRODUKT!

- Ekonomické balení: 1kg (10x 100g sáček) à 719, - Kč
Kilová henna bude přinášet Vašim vlasům blahodárné účinky po celý rok!

KOUPIT TENTO PRODUKT!Zkušenosti zákaznic


Nejhodnotnější informace Vám o indické Henne dají ti, kteří to vyzkoušeli:Zuzana: "Mastnoty vlasů jsem se zbavila téměř úplně, vlasy se nádherně lesknou, vypadají mnohem zdravější.
Co se týče odstínu, jsem nadmíru spokojená. Jako kdybych měla ve vlasech melír, vypadá to úžasně a přirozeně. " [Zdroj]


Zuzana: "Ve srovnání s chemickou barvou je určitě pracnější, ale vlasy jsem nikdy neměla takové zdravé jako teď, čili ta námaha za to stojí." [Zdroj]


Katka: "Indická henna je to nejlepší, co jsem dosud poskytla svým vlasům." [Zdroj]


Dada: "Henna je balena po 200 g, při čemž její cena není bůhvíjak vyšší od běžných 100 gramových balení. Indian Natural Henna patří rozhodně k mým nejoblíbenějším značkám henny, doporučuji! " [Zdroj]


Petra: "S hennou jsem velmi spokojená. Prášek se dobře rozmíchává a dobře se nanáší. " [Zdroj]


Kateřina: "Dosud jsem používala Hennu z DM kosmetiky, ale výsledek barvení s Indian Natural Hennou je pro mě mnohem lepší ... Barva mi krásné chytila a vypadá velmi přirozeně. " [Zdroj]